CO DALEJ Z PRZYSTANKIEM PRZY ul. 17-STYCZNIA ?

Problem związany z przystankiem przy ul. 17-Stycznia w Pilicy był wielokrotnie poruszany. Rozwiązaniem go zainteresowani są wszyscy korzystający z tego miejsca, zarówno dorośli jak i dzieci oczekujące na autobus szkolny.

Proszono o zadaszenie tego przystanku tak, aby każdy oczekujący na przyjazd pojazdu mógł się schronić przed deszczem, śniegiem i silnym wiatrem. Prośby te były kierowane do naszego włodarza. Jeszcze w poprzedniej kadencji jeden z radnych składał interpelację w tej kwestii. Usłyszeliśmy wówczas z ust Pana Burmistrza odpowiedź : „ … znam problem i warto się nad nim pochylić, zwłaszcza w okresie przynajmniej jesienno zimowym żeby ten dach tam był …” Stara śpiewka : „ przyjrzymy się i pochylimy się ” , a dzieci i dorośli do dnia dzisiejszego marzną i mokną pod chmurką.
Panie Burmistrzu, oczekujemy od Pana wreszcie konkretnych działań w kwestii tego przystanku i nie tylko… , a nie mydlenia oczu, które jest dobre ale tylko przy porannej toalecie ! …


„ … znam problem i warto się nad nim pochylić, zwłaszcza w okresie przynajmniej jesienno zimowym żeby ten dach tam był …”

1 komentarz do “CO DALEJ Z PRZYSTANKIEM PRZY ul. 17-STYCZNIA ?”

  1. Oj to jest prawda mydlić to ten człowiek potrafi, ale jak mówią wszystko jest do czasu.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.