PODZIĘKOWANIE …

     Serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy obdarzyli nas zaufaniem w wyborach do Zarządu i Rady Osiedla w Pilicy, oddając na nas swój głos. Dziękujemy za wsparcie i życzliwość. Myślimy z optymizmem o czekających nas obowiązkach i współpracy ze Wszystkimi mieszkańcami na rzecz naszego miasta.                                     Zarząd Rady Osiedla w Pilicy

Anna Kowalska – Przewodnicząca Zarządu Rady Osiedla

Grzegorz Rodacki – Z-ca Przewodniczącej Zarządu Rady Osiedla

Jolanta Opiłka – Członek Zarządu Rady Osiedla

              

4 komentarze do “PODZIĘKOWANIE …”

 1. Byłam na tych wyborach i wyszłam z dużym niesmakiem. Burmistrz już po wybraniu sołtysa nawet nie poprosił pani K. do stołu prezydialnego co czynił podobno w przypadku innych wybranych sołtysów, zachował się poniżej krytyki, wyrafinowanie charakterystyczna jego kultura z butów mu się wywala. Widać było po nim, że oczekiwał innego rozstrzygnięcia wyborów bo przecież ” una ” nie była od niego.

  Odpowiedz
  • ciekawe gdzie byłaś na tych wyborach sołtysa że jesteś tak zniesmaczona bo chyba gdzieś na wsi ???
   bo my w Pilicy wybieraliśmy rade osiedla

   Odpowiedz
 2. Stanowisko i kultura osobista to dwie różne sprawy, nie zawsze chodzące w parze. Widzimy to na każdym kroku, w prasie, w TV i w naszym otoczeniu. Umiejętność pisania i kultura osobista to też dwie różne sprawy, co często widać w komentarzach. Anonimowość nie zwalnia kultury w wyrażaniu poglądów. Ludzie dojrzali rozumieją to. Niedojrzałe emocjonalnie chłystki będą pluć jadem bo tylko tyle są w stanie wymyślić.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.