3 komentarze do “IX Sesja Rady Miasta i Gminy Pilica 30.05.2019”

  1. Jakość dźwięku tragiczna. Nie stać gminy na dobry mikrofon? A może to nie przypadek lecz celowe działanie?

    Odpowiedz
  2. Przeczytałam dziś sobie /publikowany na stronie BIP Pilica/ raport o stanie gminy Pilica za 2018 r. Pieniądze wydane /duże pieniądze/ a efekt jakoś mało widoczny. Poza faktem, że nad większością imprez patonat honorowy objął Burmistrz MiG Pilica – bo lubi media wszelakie/ z każdej publikowano liczne fotografie, żeby nie było, że…/ dopatrzyłam się w tym raporcie kilku nieścisłości formalnych. Warto prześledzić ten tekst i wypunktować błędy, których nie powinno przecież być w takim dokumencie.

    Ps. wymienione w raporcie „sukcesy i zasługi położone na polu” pilickiej władzy gminnej retoryką przypominają lata ’50 – ’80. Mało śmieszne są dla mnie – bo, pamiętam…!

    Piliczanie, proszę o komentarze!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.